Helyszín: Nagyvárad téri Elméleti Tömb, 1089 Budapest, Nagyvárad tér 4.

Dátum: 2018.10.24.

Időpont: 16:45-18:15 Semmelweis Egyetem  Elméleti és Transzlációs Orvostudományok Doktori Iskola igazgatója meghívja Önt és az érdeklődőket a Tudomány és Művészet Kórélettana című előadássorozat nyilvános előadására Madarakért élni Dr. Déri János állatorvos Állati kötődések bevezető előadás Prof. Dr. Rosivall László Széchenyi-díjas egyetemi tanár Semmelweis Egyetem Elméleti Tömb Barna Előadóterem Nagyvárad tér 4. Minden érdeklődőt szeretettel várunk!

Nagyvárad téri Elméleti Tömb", "startDate":"2018-10-24", "endDate":"2018-10-24", "startTime":"16:45", "endTime":"18:15", "location":"Nagyvárad téri Elméleti Tömb", "options":["Apple","Google","iCal","Microsoft365", "MicrosoftTeams", "Outlook.com"], "timeZone":"Europe/Budapest", "iCalFileName":"Madarakért élni – Tudomány és Művészet Kórélettana előadássorozat", "label":"Naptárba"}

Időpont: 16:45-18:15

meghívja Önt és az érdeklődőket a
Tudomány és Művészet Kórélettana című előadássorozat
nyilvános előadására

Madarakért élni
Dr. Déri János
állatorvos

Állati kötődések
bevezető előadás
Prof. Dr. Rosivall László
Széchenyi-díjas egyetemi tanár

Semmelweis Egyetem Elméleti Tömb Barna Előadóterem
Nagyvárad tér 4.

Minden érdeklődőt szeretettel várunk!

Vissza az Eseménynaptárba