Helyszín: Nagyvárad téri Elméleti Tömb, 1089 Budapest, Nagyvárad tér 4.

Dátum: 2018.10.10.

Időpont: 16.45 MEGHÍVÓ Semmelweis Egyetem Elméleti és Transzlációs Orvostudományok Doktori Iskola igazgatója meghívja Önt és az érdeklődőket Tudomány és Művészet Kórélettana című előadás sorozat nyilvános előadására Mindennapi evolúció Prof. Dr. Szathmáry Eörs akadémikus, egyetemi tanár Hová fejlődik az emberiség? bevezető előadás Prof. Dr. Rosivall László Széchenyi-díjas egyetemi tanár Minden érdeklődőt szeretettel várunk!

Nagyvárad téri Elméleti Tömb", "startDate":"2018-10-10", "endDate":"2018-10-10", "startTime":"16:45", "endTime":"18:15", "location":"Nagyvárad téri Elméleti Tömb", "options":["Apple","Google","iCal","Microsoft365", "MicrosoftTeams", "Outlook.com"], "timeZone":"Europe/Budapest", "iCalFileName":"Tudomány és Művészet Kórélettana című előadás-sorozat", "label":"Naptárba"}

Időpont: 16.45

Semmelweis Egyetem
Elméleti és Transzlációs Orvostudományok Doktori Iskola
igazgatója meghívja Önt és az érdeklődőket

Tudomány és Művészet Kórélettana című előadás sorozat nyilvános előadására

Mindennapi evolúció
Prof. Dr. Szathmáry Eörs
akadémikus, egyetemi tanár

Hová fejlődik az emberiség?
bevezető előadás
Prof. Dr. Rosivall László
Széchenyi-díjas egyetemi tanár

Minden érdeklődőt szeretettel várunk!

Vissza az Eseménynaptárba