Helyszín: A leírásnak megfelelően, ld. program

Dátum: 2018.02.13.

Időpont: 13 óra Helyszín: Semmelweis Egyetem, III. Számú Belgyógyászati Klinika (1125 Budapest, Kútvölgyi út 4. Földszinti Tanterem) Előadó neve: Professor Coen Maas, PhD (University Medical Center Utrecht, Clinical Chemistry and Haematology)

A leírásnak megfelelően", "startDate":"2018-02-13", "endDate":"2018-02-13", "startTime":"13:00", "endTime":"14:00", "location":"A leírásnak megfelelően", "options":["Apple","Google","iCal","Microsoft365", "MicrosoftTeams", "Outlook.com"], "timeZone":"Europe/Budapest", "iCalFileName":"Plasminogen activation in thrombotic microangiopathy", "label":"Naptárba"}

Időpont: 13 óra

Vissza az Eseménynaptárba