Helyszín: Egészségügyi Menedzserképző Központ, Budapest Kútvölgyi út 2.

Dátum: 2017.12.07.

Időpont: 16:30 A Semmelweis Egyetem Egészségügyi Menedzserképző Központjának Egészségügyi menedzser mesterképzési programján idén huszonhat hallgató fejezte be sikeresen a tanulmányait. A meghívó ide kattintva is letölthető.

Egészségügyi Menedzserképző Központ", "startDate":"2017-12-07", "endDate":"2017-12-07", "startTime":"16:30", "endTime":"17:30", "location":"Egészségügyi Menedzserképző Központ", "options":["Apple","Google","iCal","Microsoft365", "MicrosoftTeams", "Outlook.com"], "timeZone":"Europe/Budapest", "iCalFileName":"Diplomaosztó Ünnepség – Egészségügyi Menedzserképző Központ", "label":"Naptárba"}

Időpont: 16:30

A meghívó ide kattintva is letölthető.

Vissza az Eseménynaptárba