Input/Output – Művészetről fiatalokkal

Helyszín: A programleírásnak megfelelően, ld. alább

Dátum: 2017.11.10.

Időpont: 16:00

Az esemény során megnyitásra kerül a Semmelweis Egyetem Pető András Gyakorló Általános Iskolája, Egységes Konduktív Pedagógiai Módszertani Intézménye és Kollégiumának Vadász Zsuzsanna által vezetett tehetséggondozó programja keretében és a Ludwig Múzeum múzeumpedagógusával, Dabi-Farkas Ritával való közös munka során született alkotásokból rendezett kiállítás. Az együttműködésben a Westkunst-Ostkunst című gyűjteményi kiállítás műtárgyaiból a diákok által kiválasztott alkotások átiratai kerülnek bemutatásra a 2. emeleti foglalkoztatóterem kirakatában.

A program második felében egy válogatás tekinthető meg a 2017-es Big Diák és Ifjúsági filmfesztiválon díjat nyert fiatal alkotók filmjei közül.

Program:

16:00 – A Semmelweis Egyetem Pető András Gyakorló Általános Iskolája, Egységes Konduktív Pedagógiai Módszertani Intézménye és Kollégiumának tehetséggondozó programján résztevő diákoknak a Ludwig Múzeum – Kortárs Művészeti Múzeum Múzeumpedagógiai Osztályával való, 5 hétig tartó együttműködéséből született alkotásokból rendezett kiállítás megnyitója a 2. emeleti gyermekfoglalkoztató kirakatában.

Kiállító diákok: Boczan Fanni, Bódi Dávid, Káté Dzsenifer, Farkas Lujza, Gubis Dániel, Horváth Izabella, Matina Erik Imre, Patkó Anna, Pető Anna

Az együttműködés koordinátorai: Vadász Zsuzsanna, gyógypedagógus és Dabi-Farkas Rita, múzeumpedagógus

17:00 – Válogatás a 2017-es Big Diák és Ifjúsági Filmfesztivál díjnyertes filmjeiből

• Mészáros Bori, Rádóczy Zsuzsi: BlackOUT, 8’50”
  • Fazekas Gyöngyi: Képzavar, 11’23”
  • Körmöci Norbert: Puska Offical, 8’33”
  • Kemény Eszter: Sülve-főve, 4’47”

A programmal kapcsolatos kérdésekkel Dabi-Farkas Ritát lehet keresni a dabifarkas.rita@ludwigmuseum.hu e-mail címen!

A program ingyenes!

Helyszín: Ludwig Múzeum – Kortárs Művészeti Múzeum – Müpa
1095 Budapest, Komor Marcell u. 1.

További információt ide kattintva talál.

Elnézést, a hozzászólás ezen a részen nem engedélyezett.