Dr. Hunyady László és Dr. Hajnóczky György székfoglalója a Magyar Tudományos Akadémián

Helyszín: Magyar Tudományos Akadémia, Budapest Széchenyi István tér 9.

Dátum:2017.02.22.

Időpont: 14 óra és 15 óra

Dr. Hunyady László, az MTA rendes tagja, az Általános Orvostudományi Kar dékánja „Hormonreceptorok működésének új mechanizmusai: elmélet és klinikum együttműködése napjainkban” címmel tartja székfoglaló előadását a Magyar Tudományos Akadémián.

Dr. Hajnócky György (Thomas Jefferson University, Philadelphia), az MTA külső tagja a „Mitokondriumok szerepe a normális és károsodott sejtműködés szabályozásában” címmel tartja székfoglaló előadását a Magyar Tudományos Akadémián. Dr. Hajnóczky György egyetemi tanulmányait a Semmelweis Egyetemen végezte el, az Élettani Intézet tudományos diákköri hallgatója volt, jelenleg pedig egy közös granten dolgozik az Élettani Intézettel.

Elnézést, a hozzászólás ezen a részen nem engedélyezett.