Helyszín: #_LOCATION, #_TOWN #_ADDRESS

Dátum: 2017.02.24.

Időpont: 09:00 A részvétel ingyenes, de előzetes regisztráció szükséges (www.convention.hu). Program: 9.00 Dr. Papp Zoltán: Köszöntés 9.15 A trilógiát bemutatja Farkasvölgyi Frigyesné, a Medicina Könyvkiadó Zrt. vezérigazgatója 9.30 A harmadik kötetet („A nőgyógyászat kézikönyve”) bemutatja Valovics Andrea irodalmi szerkesztő 9.45 Dr. Papp Zoltán: A trilógia küldetése * 10.00-12.00 Az Ian Donald Inter-University Medical School Magyar…

#_LOCATION", "startDate":"2017-02-24", "endDate":"2017-02-24", "startTime":"09:00", "endTime":"14:00", "location":"#_LOCATION", "options":["Apple","Google","iCal","Microsoft365", "MicrosoftTeams", "Outlook.com"], "timeZone":"Europe/Budapest", "iCalFileName":"Szülészet-Nőgyógyászat Trilógia könyvbemutató és az Ian Donald Inter-University Medical School Magyar Tagozatának 14. tudományos konferenciája", "label":"Naptárba"}

Időpont: 09:00

A részvétel ingyenes, de előzetes regisztráció szükséges (www.convention.hu).

Program:

9.00 Dr. Papp Zoltán: Köszöntés

9.45 Dr. Papp Zoltán: A trilógia küldetése

10.00-12.00
Az Ian Donald Inter-University Medical School Magyar Tagozatának 14. tudományos konferenciája

Dr. Hupuczi Petronella PhD, egyetemi docens (Semmelweis Egyetem Aneszteziológiai és Intenzív Terápiás Klinika, Maternity Magánklinika, Budapest): „Mit köszönhet egymásnak a szülészorvos és az aneszteziológus?”

Dr. Tóth Zoltán PhD, DSc, egyetemi tanár, a Debreceni Egyetem Szülészeti és Nőgyógyászati Klinikájának volt igazgatója: „A Magyar Szülészeti és Nőgyógyászati Ultrahang Társaság (MSZNUT) szerepe az ultrahang-szűrővizsgálatok egységesítésében”

Dr. Urbancsek János PhD, DSc, egyetemi tanár (Semmelweis Egyetem, I. Sz. Szülészeti és Nőgyógyászati Klinika, Budapest): „Asszisztált Reprodukciós Osztály a Semmelweis Egyetemen”

Dr. Nagy Bálint PhD, DSc, habilitált tanszékvezető egyetemi docens (Debreceni Egyetem, Humángenetikai Tanszék): „A szabad nukleinsavak a klinikai genetikai diagnosztikában”

Dr. Belics Zorán PhD, osztályvezető főorvos (Jahn Ferenc Kórház Szülészeti és Nőgyógyászati Osztály, Budapest): „A kromoszómaaberrációk első-trimeszteri szűrése”