III. Semmelweis Egészségverseny döntője

Helyszín: Elméleti Orvostudományi Központ, Budapest 1094 Budapest, Tűzoltó utca 37-47.

Dátum: 2018.03.31.

Időpont: 2018. március 31. 9.00

Meghívó

a III. Semmelweis Egészségverseny döntőjére

Sok szeretettel meghívjuk Önt a III. Semmelweis Egészségverseny 2018. március 31-én tartandó döntőjére! A helyszín a Semmelweis Egyetem Elméleti Orvostudományi Központja (Budapest, Tűzoltó u. 37-43, 1094) lesz.

A 2017/18-as tanévben is megrendezésre kerülő Egészségverseny immáron harmadik alkalommal várta 5 fős középiskolásokból álló csapatok jelentkezését. A versenyen több mint 350 csapat 1800 diákja versenyzett. Az első két forduló online, a Semmelweis Egyetem e-learning rendszerében zajlott, míg a harmadik forduló során a csapatoknak egy egészségnapot kellett megszervezniük a saját iskolájukban. A döntőn pedig a legjobb 36 csapat méri össze tudását egy egész napos esemény keretei között. A sikeres csapatokra pedig értékes nyeremények is várnak.

Részletek a verseny honlapján és az esemény facebook-oldalán olvashatóak.

Elnézést, a hozzászólás ezen a részen nem engedélyezett.