Helyszín: Egészségtudományi Kar, Budapest Vas utca 17.

Dátum: 2015.06.06.

Időpont: 11:00 A Magyar Vöröskereszt humanitárius küldetéséből fakadóan feladatának tekinti az emberi élet védelmét, a fiatalok családi életre nevelését, a szülői szerepre való felkészítését valamint a családok egészségének megőrzését. A humanitárius szervezet idén 20. alkalommal hirdette meg felmenő rendszerű csecsemőgondozási vetélkedőjét, amelynek országos döntője június 6-án lesz Budapesten. A verseny során a diákok gyermek és…

Egészségtudományi Kar", "startDate":"2015-06-06", "endDate":"2015-06-06", "startTime":"11:00", "endTime":"15:00", "location":"Egészségtudományi Kar", "options":["Apple","Google","iCal","Microsoft365", "MicrosoftTeams", "Outlook.com"], "timeZone":"Europe/Budapest", "iCalFileName":"A Magyar Vöröskereszt 20. Országos Csecsemő- és Kisdedgondozási Verseny döntője", "label":"Naptárba"}

Időpont: 11:00

A verseny során a diákok gyermek és ifjúsági kategóriában, változatos feladatok megoldásával adhatnak számot elméleti tudásukról és gyakorlati ismereteikről.  Az országos döntőn 16 megyéből 14 általános iskolás és 16 középiskolás​ csapat méri össze tudását. A verseny szakmai előkészítésében és a csapatok értékelésében meghatározó szerepet játszanak az Európa-szerte méltán elismert védőnői hálózat munkatársai, akik a Magyar Vöröskereszt alapelveinek megfelelően, a mozgalom önkénteseiként végzik a feladatukat a rendezvényen.

Vissza az Eseménynaptárba