Helyszín: Elméleti Orvostudományi Központ, Budapest Tűzoltó utca 37-47.

Dátum: 2014.10.29.

Időpont: 17:00 Előadások: „Dr. Podhradszky Lajos belklinikai orvos emlékezete” Prof. Dr. Szathmári Miklós igazgató I. Sz. Belgyógyászati Klinika * „A helyszíni mentőellátás fejlődése” Dr. Gőbl Gábor tudományos tanácsadó Országos Mentőszolgálat * „Az ÁOK ma és holnap” Prof. Dr. Hunyady László akadémikus, intézetigazgató, az ÁOK dékánja A meghívó az alábbi linkre kattintva pdf formátumban letölthető.

Elméleti Orvostudományi Központ", "startDate":"2014-10-29", "endDate":"2014-10-29", "startTime":"00:00", "endTime":"17:00", "location":"Elméleti Orvostudományi Központ", "options":["Apple","Google","iCal","Microsoft365", "MicrosoftTeams", "Outlook.com"], "timeZone":"Europe/Budapest", "iCalFileName":"Semmelweis Egyetem Baráti Kör rendezvénye", "label":"Naptárba"}

Időpont: 17:00

Előadások:

„Dr. Podhradszky Lajos belklinikai orvos emlékezete”

Prof. Dr. Szathmári Miklós

I. Sz. Belgyógyászati Klinika

„A helyszíni mentőellátás fejlődése”

Dr. Gőbl Gábor

tudományos tanácsadó

Országos Mentőszolgálat

„Az ÁOK ma és holnap”

Prof. Dr. Hunyady László

akadémikus, intézetigazgató, az ÁOK dékánja

A meghívó az alábbi linkre kattintva pdf formátumban letölthető.

Vissza az Eseménynaptárba