Helyszín: Egészségtudományi Kar, Budapest Vas utca 17.

Dátum: 2014.10.04.

Fővédnök: Prof. Dr. Szél Ágoston  Védnök: Prof. Dr. Nagy Zoltán Zsolt    Szervező Bizottság: Dr. Balogh Zoltán Haller Gábor Kakuk Marianna Matiscsák Attila Raskovicsné Dr. Csernus Mariann   2014. október 3-4.   Semmelweis Egyetem Egészségtudományi Kar Budapest, Vas utca 17. A részletes program az alábbi linkre kattintva pdf formátumban letölthető.

Egészségtudományi Kar", "startDate":"2014-10-04", "endDate":"2014-10-05", "startTime":"10:00", "endTime":"18:00", "location":"Egészségtudományi Kar", "options":["Apple","Google","iCal","Microsoft365", "MicrosoftTeams", "Outlook.com"], "timeZone":"Europe/Budapest", "iCalFileName":"Főiskolát és Egyetemet Végzett Ápolók XI. Országos Találkozója", "label":"Naptárba"}

Fővédnök:

Prof. Dr. Szél Ágoston

Védnök:

Prof. Dr. Nagy Zoltán Zsolt

Szervező Bizottság:

Dr. Balogh Zoltán

Haller Gábor

Kakuk Marianna

Matiscsák Attila

Raskovicsné Dr. Csernus Mariann

2014. október 3-4.

Semmelweis Egyetem Egészségtudományi Kar

Budapest, Vas utca 17.

A részletes program az alábbi linkre kattintva pdf formátumban letölthető.

Vissza az Eseménynaptárba