Helyszín: Semmelweis Szalon, Semmelweis Egyetem, Budapest Üllői út 26.

Dátum: 2014.04.17.

Az előzetes program: – Az orvoslásban és a kutatásban „a pillanat” jelentőssége – Fekete György egyetemi tanár (II. sz. Gyermekgyógyászati Klinika) – Autoimmun kórképek – Sallay Ágnes klinikai főorvos (II. sz. Gyermekgyógyászati Klinika) – Interaktív eset megbeszélés – Húsvét és feltámadás – Fertőszögi Péter művészettörténész: Jelentkezni Lukács Adriennél lehet (lukacs.adrienn@med.semmelweis-univ.hu).

Semmelweis Szalon, Semmelweis Egyetem", "startDate":"2014-04-17", "endDate":"2014-04-17", "startTime":"17:00", "endTime":"00:00", "location":"Semmelweis Szalon, Semmelweis Egyetem", "options":["Apple","Google","iCal","Microsoft365", "MicrosoftTeams", "Outlook.com"], "timeZone":"Europe/Budapest", "iCalFileName":"Rezidens Szalon", "label":"Naptárba"}

Az előzetes program:

– Interaktív eset megbeszélés

– Húsvét és feltámadás – Fertőszögi Péter művészettörténész:

Jelentkezni Lukács Adriennél lehet (lukacs.adrienn@med.semmelweis-univ.hu).

Vissza az Eseménynaptárba