a Semmelweis Egyetem
50 mp

A Magyar Nemzeti Cirkusz bemutatja 25 éves jubileumi gálaműsorát

2019. május 15-26. KECSKEMÉT | Dunaföldvári úti Auchan mellett

A Kossuth- és Jászai-Mari díjas artistaművész, Richter József által 1995-ben alapított Magyar Nemzeti Cirkusz idén ünnepli 25 éves fennállását. A Richter család nevével fémjelzett társulat mára már garancia arra, hogy Európa egyik legszínvonalasabb klasszikus cirkuszműsorát élvezheti a közönség. A jubileumi gálaműsor alkalmából minden idők legizgalmasabb és leglátványosabb show-műsorával készül a társulat.

Előadásunkról röviden:

– Richter & Casselly, a két Arany Bohóc-díjas család közös jubileumi produkciója
– Steve és Jones, a humorról a közönség nagy kedvencei gondoskodnak
– Ovidiu Tell, Románia legnívósabb íjmestere
– Simet László és az Asztronauták, a X. Budapesti Nemzetközi Cirkuszfesztivál Ezüst-Pierrot díjas produkciója
– Richter csoport, újonnan koreografált Gypsy Fantasy produkciója: zsoké, lovas magasiskola és pónilovak kavalkádja
– Extrém motorshow, 20 métert repülő fmx motorosok és Simet László motorozása a drótkötélen
… és még sok meglepetés! Videós összeállítás a műsorról:

https://vimeo.com/315234680 (A műsor szünettel együtt kb. 2,25 óra hosszú.)

Társulatunk kedvezményes jegyárakat biztosít a Semmelweis Egyetem munkatársai, hallgatói és azok családtagjaik számára!

„A szektor”– ban 3 000 Ft helyett 2 700 Ft/fő, bármelyik előadásra

„B szektor”ban csoportos kedvezmény 2 000 Ft/fő (A csoportjegyeket minimum 20 jegy vásárlása esetén van lehetőség igényelni, bármelyik előadásra. A jegyeket egyszerre szükséges igényelni és megvásárolni.)

Kecskeméti előadások időpontjai:

május 15. szerda 18 óra                                május 22. szerda 18 óra
május 16. csütörtök 18 óra                           május 23. csütörtök 18 óra
május 17. péntek 18 óra                               május 24. péntek 18 óra
május 18. szombat 15 és 18 óra                   május 25. szombat 15 és 18 óra
május 19. vasárnap 11 és 15 óra                  május 26. vasárnap, GYERMEKNAP 11 és 15 óra
május 20-21. SZÜNNAP

A kedvezmény igénylése

• Kérjük jegyigényét e-mailben, vagy telefonon küldje el Deák Zsuzsanna részére: szervezes@magyarnemzeticirkusz.hu, tel: +36 (70) 701-9141.
  • Fontos: hivatkozzon az Ön munkahelyére, az Ön nevére, jelezze az előadás dátumát, kezdési időpontját és az igényelt jegyek darabszámát!
  • 24 órán belül e-mailben küldöm az Ön voucherét (regisztrációját), amit kinyomtatva kell átadni a jegypénztáros munkatársunknak vásárláskor a munkavállalói belépőkártyával/érvényes diákigazolvánnyal együtt.
  • A cirkusz pénztárában a fenti kedvezményes jegyeket voucher és munkavállalói belépőkártya/érvényes diákigazolvány nélkül nem tudja megvásárolni.
  • 2 éves kor alatt ingyenes a belépés.

A kedvezményes belépőjegyek pénztári nyitva tartás alatt elővételben is megvásárolhatók 9-19 óra között, de legkésőbb előadás kezdése előtt 60 perccel korábban. Készpénzes és OTP Szép kártyás (szabadidő egyenleg) fizetésre van lehetőség.

Elérhetőség: Deák Zsuzsanna – mobil: +36 (70) 701 9141 | e-mail: szervezes@magyarnemzeticirkusz.hu