Thália Színház különleges akciója keretében 30-50%-os kedvezménnyel kínál jegyeket a Semmelweis Egyetem munkatársainak és hallgatóinak az alábbi előadásokra.

Helyszín: Thália Színház – 1065 Budapest, Nagymező utca 22-24.

Előadás: Michael Frayn-Hamvai Kornél: Csoda korban élünk (Szigliget) – bohózat

Időpont: 2019. május 12. (vasárnap), 19.00 óra
Kedvezmény mértéke: 50%

Ajánló: Ahogy John Cleese, a Monty Python világhírű komikusa megfogalmazta: „A bohózat: ami az emberrel történik élete legrosszabb napján”. De egy csoda korban mindenkinek lehet legrosszabb napja… egyszerre.

Szereplők: Nagy Viktor, Szervét Tibor, Tamási Zoltán, Schell Judit, Mózes András, Pindroch Csaba, Vida Péter, Szabó Erika, Tóth Eszter, Domokos László m.v.
Rendező: Kelemen József

Előadás: Francis Veber: Legyen férfi, Monsieur Pignon! – vígjáték két részben

Időpont: 2019. május 9. (csütörtök), 19:00 óra
Kedvezmény mértéke: 30%

Ajánló: A nagy sikerű film (Addig jár a korsó a kútra…) színházi változata mulatságos szatíra rólunk, akik néha a legnagyobb kerülővel találjuk meg saját utunkat.

Szereplők: Pindroch Csaba, Szervét Tibor, Szabó Győző, Gubás Gabi, Vida Péter, Nagy Viktor, Tóth Eszter
Rendező: Paczolay Béla

Előadás: Claude Magnier: Oscar – vígjáték két részben

Időpontok: 2019. május 13. (hétfő), 19:00 óra és 2019. május 14. (kedd), 19:00 óra
Kedvezmény mértéke: 30%

Ajánló: Claude Magnier legendás bohózatában Louis de Funès 13 év alatt több mint hatszázszor játszotta Barnier szerepét – amit filmen később Sylvester Stallone tett ismertté az egész világon.

Szereplők: Nagy Viktor, Gubás Gabi, Bán Bálint, Szabó Erika, Tóth Eszter, Mórocz Adrienn, Szabó Győző, Molnár Piroska, Mózes András, Hunyadkürti István

Jegyvásárlás: A kedvezmények a hírlevélre való hivatkozással érvényesíthetők. Telefon: +36 1 331 0500, email: jegy@thalia.hu

További kedvezményes ajánlatainkat ezen az oldalon tekintheti meg.

Jó szórakozást kívánunk!