a Semmelweis Egyetem
10 óra
29 perc
51 mp

Budapesti Operettszínház akciója keretében 30%-os kedvezményt biztosít a Semmelweis Egyetem hallgatói részére az alábbi előadásra:

Levelek otthonról – Jávori Ferenc „Fegya” szerzői estje
Helyszín: Kálmán Imre Teátrumban- (az Operettszínházon belül-a volt Moulin Rouge-ban)

Időpontok: 2019. január 22. (kedd) és 23. (szerda), 19:00

A több mint huszonöt éves múltra visszatekintő Budapest Klezmer Band vezetője egy bensőséges hangulatú esten személyes történetekkel fűszerezve mutatja be pályáját és életművét a kárpátaljai gyermekkortól kezdve a budapesti éveken át a visszhangos európai és amerikai sikerekig. A szerző és muzsikustársai – Nagy Anna, Barbinek Gábor, Gazda Bence, Kohan Istvan, Máthé László és Végh Balázs –  a sok humorral és életörömmel átszőtt sajátos kompozíciókban a hagyományos jiddis motívumokat elegyítik más népzenei elemekkel, és egy csepp modernitással is.

Vendégek az Operettszínház művészei: Szinetár Dóra, Mészáros Árpád Zsolt, Szendy Szilvi, és Kerényi Miklós Máté, Kékkovács Mara, Földes Tamás.

Vásárolj online bankkártyával, legyen rögtön a kezedben a jegy! Kattints az alábbi linkre, válaszd ki a helyet, majd a kód beírásával érvényesítheted a kedvezményt!

Kedvezmény kód: FEGYA30

Személyes jegyrendelés: Bozsogi Nóra +36 (30) 280 9792; bozsogi.nora@operett.hu