A Semmelweis Egyetem csatlakozott a Budapesti Operettszínház Zártkörű Diákprogramjához. A kedvezményes előadások minimum 15 fővel látogathatók, a kedvezményeket a rendelkezésre álló jegyek számának erejéig több alkalommal is igénybe lehet venni.

2017/18-as évadban kedvezményesen látogatható az Ének az esőben című musical, amely 3000 Ft/jegy áron vásárolható, az akció csak a hétköznapi, vagy vasárnap esti előadásokra érvényes.

Igénybevétel:

A jegyeket a kedvezményre jogosultak előre egyeztetett időpontban, a Színház jegyirodában tudják kedvezményes áron átvenni diákigazolvány felmutatásával.

A Budapesti Operettszínház Lőrinczy György igazgatása alatt kéttagozatú, igazi zenés népszínházként működik, mely magyar operetteket és ennek mai utódait, kortárs magyar musicaleket tűz műsorra az ifjúságnak szóló, irodalmi-történelmi alapú musicalek mellett. Évente mintegy 500 előadást játszanak az intézményben közel 400 ezer nézőnek, így ma ez Magyarország egyik leglátogatottabb teátruma.