A József Attila Színház Valentin napi akciója

A József Attila Színház Valentin napi akciója keretében 25%-os kedvezményt biztosít a nagy színpadi előadásaira a Semmelweis Egyetem munkatársainak és diákjainak.

Helyszín: József Attila Színház (1134 Budapest, Váci út 63.)

Kedvezmény mértéke: 25%

Kedvezmény beváltható: kedvezmény kizárólag a február 14-én vásárolt jegyek esetén érvényesíthető, de érvényes a februári, márciusi előadásokra

Kuponkód: VALENTIN25

Akció részletei:

Szeretettel várják az érdeklődőket februárban és márciusban a József Attila Színház valamely – vagy akár összes – nagy színpadi előadására 25% kedvezménnyel. Az akcióban résztvevő előadások: Mici néni két élete, Csókos asszony, Lucifer Show, La Mancha lovagja, Az üvegcipő, Balfácánt vacsorára, Légy jó mindhalálig, Anconai szerelmesek, Indul a bakterház, Karenina, Anna, Filuména házassága, Veszek egy éjszakát, Szerelmes történet: Angyalföldi ballada, Kaviár és lencse, Boldogság. A kedvezményt a felsorolt előadásokra és minden meghirdetett időpontra be lehet váltani.

Jegyigénylés:
Jegyrendelését az alábbi linken teheti meg, a kuponkód megadásával:

Jó szórakozást kívánunk!