A Semmelweis Egyetem Általános Orvostudományi Kara örömmel tesz eleget annak a hagyománynak, hogy volt diákjait jubileumi díszoklevéllel tünteti ki.

Kérjük ezért azokat az orvosokat, akik diplomájukat az egyetem jogelődjénél, a Budapesti Királyi Magyar PÁZMÁNY PÉTER TUDOMÁNYEGYETEMEN, a PÁZMÁNY PÉTER TUDOMÁNYEGYETEMEN, illetve a BUDAPESTI ORVOSTUDOMÁNYI  EGYETEMEN

• 1943-ban
  • 1948-ban
  • 1953-ban
  • 1958-ban
  • 1968-ban

szerezték meg, és szakterületükön legalább 30 évig dolgoztak, hogy nyújtsák be kérelmüket a platina, rubin, vas, gyémánt, illetve arany díszoklevél elnyerése érdekében az Általános Orvostudományi Kar Dékáni Hivatalához (1085 Budapest, Üllői út 26.; 1428 Budapest Pf. 2.), 2018. április 30-ig, a mellékelt jelentkezési lapon. A jubileumi díszoklevelek átadására előre láthatóan októberben kerül sor, a pontos időpontról meghívó útján küldünk értesítést.

A jelentkezési lap ide kattintva tölthető le.