József Attila Színház különleges programot kínál a Semmelweis Egyetem minden munkatársának és hallgatójának. A La Mancha lovagja musicelt követően Dúzsi Tamás és családja pincészetének borait kóstolhatják meg a nézők.

ÁLLANDÓ KEDVEZMÉNYEK:
Semmelweis diákjegy:  -20%
Semmelweis dolgozói jegy: -10%

La Mancha lovagja

musical

Helyszín:

József Attila Színház (1134 Budapest, Váci út 63.)

Időpont:

2017.01.29. (hétfő) 19.00

Ajánló:

Miguel de Cervantest az egyház ellen irányuló gondolatai miatt börtönbe zárják, ahol cellatársai elkobozzák kéziratát, a Don Quijote című darabot. Az író a rögtönzött bíróságnak védőbeszéd gyanánt előadja művét a bús képű lovag történetéről, aki megrögzötten ragaszkodik az álmaihoz és tántoríthatatlanul hisz a szerelemben…
Keserédes kaland a kitartásról a fantázia és a valóság határán.

Jegyigénylés:

Jegyigényét, kérjük jelezze a darabszám megnevezésével a 06-70-457-1809-es telefonszámon, vagy a kerpen.kati@jozsefattilaszinhaz.hu e-mail címen hétfőtől péntekig 10.00 és 17.30 között. Kérjük, foglalásnál hivatkozzon erre a hírlevélre.

Jó szórakozást kívánunk!