Kedvezményes jegyek a Műcsarnok kiállításmegnyitójára – Magyar Péter: A Végtelen gyökerei

KIÁLLÍTÁSMEGNYITÓ A MŰCSARNOKBAN

A Műcsarnok a Semmelweis Egyetem minden munkatársát és hallgatóját szeretettel várja Magyar Péter: A Végtelen gyökerei című kiállításának megnyitójára.

Időpont: 2017. október 3. (kedd) 17.00
A kiállítást megnyitja: Prof. Sylvester Ádám, DLA építész
Kurátor: Szerdahelyi Júlia
A kiállítás megtekinthető: 2017. október 4. – október 30.

ÁLLANDÓ KEDVEZMÉNY:

A munkatársaknak és diákoknak 20% kedvezményt biztosítanak bármelyik kiállításra (a teljes jegyárból).

Ajánló:
Magyar Péter Amerikában élő magyar építész. 1975-ben hagyta el Magyarországot, 1980-ban költözött Amerikába, azóta folyamatosan részt vesz az amerikai egyetemi építészoktatásban.

“…E rajzok leginkább a térbeli elrendezések lehetőségeiről gondolkodnak, a tér természetéről, kiterjedéséről és minőségéről tesznek fel kérdéseket. Magyar Péter olyan teljességre törekvő hiperlátásmóddal rajzol, amely folyamatban mindvégig ellenőrzése alatt tartja az ábrázoló geometriával kifejezhető „láthatóságot”, az előtér-háttér tapasztalatait….”

További információk:

Jó szórakozást kívánunk!