A Semmelweis Egyetem az Egészségügyi Közszolgálati Karon (EKK) hirdetett pótfelvételit a 2017/18-as tanév szeptemberben induló képzéseire, összesen 13 fő nyert felvételt az egyetemre az eljárásban.

Az EKK egészségügyi menedzser mesterképzésen (költségtérítéses, levelező) 12-en érték el a szükséges 85 pontot, a szociális munka mesterképzésen (költségtérítéses, levelező) 95 pont volt a ponthatár, ide 1 főt vettek fel.

A pótfelvételivel azok is bejuthatnak a szeptemberben induló képzésekre, akiket sehova sem vettek fel az általános eljárásban, vagy nem is jelentkeztek. Itt azonban már nem a teljes képzési listáról válogathattak a felvételizők, és a képzések többségét csak költségtérítéses formában hirdették meg.

Keresztes Eszter