Tájékoztató PAK-os e-mail címekről

A Semmelweis Egyetem Pető András Karaként működő, korábbi Pető András Főiskola munkatársai számára az Informatikai Igazgatóság elkészítette a semmelweis.hu végződésű e-mail címeket. A hozzáférések kiosztása a mai napon megkezdődött. Minden érintett munkatárs átveheti Csaba Lászlónál, a Kútvölgyi út 6 sz. alatt a nevére szóló, felhasználói nevet és kezdeti jelszót tartalmazó, lezárt dokumentumot, illetve a belépéssel kapcsolatos egyéb információt.

A régi, peto.hu végződésű e-mail címek előbb átirányításra, majd megszüntetésre kerülnek, ezért kérünk minden munkatársat, hogy a továbbiakban az új, semmelweis.hu végződésű e-mail címeken keresztül folytassa a hivatalos levelezést, minden kimenő levelet erről a címről küldjön ki és minden érintett munkatársnak a semmelweis.hu végződésű címére írjon.

Az egyetemi GroupWise levelező rendszer címjegyzékében már elérhetőek az új e-mail címek.

Informatikai Igazgatóság