Kedvezményes előadások a Spirit Színházban

Spirit Színház különleges akciója keretében kedvezményes jegyeket kínál a Semmelweis Egyetem minden munkatársának és hallgatójának egész nyáron.

Kedvezmény mértéke: 20% (a teljes jegyárból)

Cím: 1023, Árpád fejedelem útja 3-4.

Színház az egész nyár!

A kultúra májusban sem ér véget. A szokásos színházi évadot meghosszabbítva, a Spirit Színház nyáron is várja a kikapcsolódni, művelődni vágyókat.
A zárt, légkondicionált nézőtér, az izgalmas bemutatók és az előadás előtti hűsítő italok garantálják a hétköznap esték remek hangulatát.
Éljen a kedvezményével!

Jegyigénylés:

Diákigazolvány vagy dolgozói belépőkártya felmutatásával személyesen a Színház Jegyirodájában, vagy igényeljen személyre szóló kuponkódot a jegy@spiritnyar.hu címen, hogy online, sorban állás nélkül válthassa meg kedvezményes jegyét!

A színház csoportos jegy (min. 11 fő) vásárlása esetén a teljes jegyárból 25% kedvezményt biztosít! Csoportos jegy kuponkódjáért írjon levelet a jegy@spiritnyar.hu címre!
Az előadások részleteiért és további hasznos információkért látogassa meg a http://spiritnyar.hu weboldalt!

A Semmelweis Egyetem hallgatói és munkatársai részére igénybe vehető állandó kedvezményekről erre a linkre kattintva olvashat.