Kedvezményes gyereknapi programok a József Attila Színházban

József Attila Színház különleges akciója keretében kedvezményes jegyeket kínál a Semmelweis Egyetem minden munkatársának és hallgatójának az alábbi gyermeknapi programokra.

Programok:

A rendezvény ideje alatt ugrálóvár, kézműves foglalkozások, arcfestés, mesekvíz, sakk szimultán, zsákbamacska, lufihajtogatás és Muki bohóc várja a kicsiket és nagyobbakat.

A József Attila Színház ezen a napon a helyszínen 10% kedvezményt biztosít minden bérlet árából!

Csizmás kandúr
mesejáték két részben a nagyszínpadon, érvényes jeggyel tekinthető meg
Időpont: 2017. május 28. (vasárnap) 10:00
Kedvezmény mértéke: 10% a teljes jegyárból

Kulisszajárás a Csizmás kandúr szereplőivel
Időpont: 2017. május 28. (vasárnap) 12:00 – 13:00
Részvétel: Ingyenes

Sakk szimultán, meseolvasás, minikoncertek
Időpont: 2017. május 28. (vasárnap) 12:00 – 16:00
Részvétel: Ingyenes

Füttyös kalandjai
évadzáró családi előadás, érvényes jeggyel tekinthető meg
Időpont: 2017. június 11. (vasárnap) 17:00
Kedvezmény mértéke: 10% a teljes jegyárból

A Füttyös kalandjai című előadással búcsúztatja a József Attila Színház az évadot. Az előadás után közönségtalálkozón és táncházi mulatságon vehetnek részt az érdeklődők, ahol a beszélgetések és érdekes kulisszatitkok hangzanak majd el.

Továbbá izgalmas sorsoláson is részt vehetnek azok, akik a 2017/2018-as évadra bérletet vásárolnak. A Színház sok értékes ajándékcsomaggal és egy különleges fődíjjal is készül a Fratelli Goldoni Utazási Iroda jóvoltából. Vásároljon színházbérletet június 10-ig, és nyerjen kétszemélyes, egyhetes olaszországi utazást a Cinque Terrére!

Jegyfoglalás: 06-70-457-1809 (10:00-18:00 óra között) vagy kerpen.kati@jozsefattilaszinhaz.hu e-mail címen lehetséges.

A Semmelweis Egyetem hallgatói és munkatársai részére igénybe vehető állandó kedvezményekről erre a linkre kattintva olvashat.