A pályázati felhívás célja: A tudományos utánpótlás megerősítése, a tudományos életpálya vonzóvá tétele, a kiváló oktatók, kutatók pályán- és itthon tartása, illetve az egyetemek tudományos teljesítményének ösztönzése.

Támogatható tevékenység: A program keretében a kiváló, kutatási tevékenységet végző felsőoktatási hallgatók (alapképzés, mester /osztatlan/ képzés, doktori képzés), doktorjelöltek, fiatal oktatók, kutatók 5 havi, illetve 10 havi ösztöndíjban részesülnek. A hallgatók, doktorjelöltek és fiatal oktató-kutatók – támogatott célcsoporttól függően – 75.000 – 350.000 forint/hó nettó támogatásban részesülnek.

Végső beadási határidő: 2017. június 6.

A pályázati összefoglalók és egyetemi eljárásra vonatkozó leírások pályázat típusonként innen tölthető le:

Pályázati dokumentációk elérhetőek:

FONTOS !!!

A SZÁNDÉKNYILATKOZAT-ra vonatkozóan kérjük, hogy a KITÖLTÖTT,  de ALÁÍRÁS NÉLKÜLI nyilatkozatot szíveskedjenek:

• a papíralapú dokumentációval együtt postai úton beküldeni (a pályázati felhívás szerint), az ALÁÍRATÁST AZ INNOVÁCIÓS IGAZGATÓSÁG INTÉZI.
  • és az ALÁÍRÁS NÉLKÜLI verziót beszkennelni, majd az elektronikus adathordozókra menteni.