Felhívás az 50 és 60 éve végzett fogorvosoknak

A Semmelweis Egyetem Fogorvostudományi Kara örömmel tájékoztatja az 50 éve és 60 éve végzett hallgatóit, hogy részükre jubileumi díszoklevelet adományoz.

Azok a fogorvosok, akik diplomájukat az egyetem jogelődjénél, a Budapesti Orvostudományi Egyetemen 1957-ben és 1967-ben szerezték meg, és szakterületükön legalább 30 évig dolgoztak, az arany és gyémánt díszoklevél elnyerése érdekében 2017. április 30-ig a Fogorvostudományi Kar Dékáni Hivatalához (1085 Budapest, Üllői út 26.) vagy a kovacs.katalin@dent.semmelweis-univ.hu e-mail címen nyújthatják be kérelmüket.

A kérelemben kérjük feltüntetni az oklevél keltét, a diplomában szereplő nevet, rövid szakmai életrajzot és értesítési címet. A jubileumi díszoklevelek átadására előre várhatóan 2017. szeptember végén vagy októberben kerül sor, a pontos időpontot a meghívó tartalmazza majd.

A kérelmet erre a linkre kattintva töltheti le.