A Semmelweis Egyetem több mint hatszáz tagot számláló Baráti Körének fő céljai között szerepel a tehetséges egyetemi hallgatók elismerése és segítése. A március 15-i ünnepségen két ifjúsági díjat nyújtott át dr. Monos Emil, a Baráti Kör elnöke és dr. Némedy Edit vezetőségi tag.

A Semmelweis Egyetem kollégiumainak igazgatója, dr. Godó Ferenc kezdeményezésére a Baráti Kör 120 000 forinttal jutalmazza majd az idei Korányi Frigyes Tudományos Fórum kiváló teljesítményt nyújtó hallgatóit. Az ezt igazoló Emléklapot Fésűs Luca, a Fórum egyik szervezője vette át dr. Godó Ferenc megbízásából.

A Testnevelési és Sportközpont igazgatója, Várszegi Kornélia pályázatára a Baráti Kör 250 000 forintot biztosít az egyetemi hallgatók testnevelésének és szabadidő sportjának fejlesztésére. Az ezt igazoló emléklapot Várszegi Kornélia vette át.

3kép