A Baráti Kör elismerései a 2017-es március 15-i ünnepségen

A Semmelweis Egyetem több mint hatszáz tagot számláló Baráti Körének fő céljai között szerepel a tehetséges egyetemi hallgatók elismerése és segítése. A március 15-i ünnepségen két ifjúsági díjat nyújtott át Dr. Monos Emil, a Baráti Kör elnöke és Dr. Némedy Edit vezetőségi tag.

A Semmelweis Egyetem kollégiumainak igazgatója, Dr. Godó Ferenc kezdeményezésére a Baráti Kör 120 000 forinttal jutalmazza majd az idei Korányi Frigyes Tudományos Fórum kiváló teljesítményt nyújtó hallgatóit. Az ezt igazoló Emléklapot Fésűs Luca, a Fórum egyik szervezője vette át Dr. Godó Ferenc megbízásából.

A Testnevelési és Sportközpont igazgatója, Várszegi Kornélia pályázatára a Baráti Kör 250 000 forintot biztosít az egyetemi hallgatók testnevelésének és szabadidő sportjának fejlesztésére. Az ezt igazoló emléklapot Várszegi Kornélia vette át.

printNyomtatás ▲ Fel ◀ Vissza

A cikket a Semmelweis Egyetem Kommunikációs és Rendezvényszervezési Igazgatósága tette közzé.