Kedvezményes kulturális programok

A Cirkó Mozi és a Magyar Állami Operaház különleges akciója keretében kedvezményes jegyeket kínál a Semmelweis Egyetem minden munkatársának és hallgatójának az alábbi előadásokra.

Cirkó Mozi: ÜDVÖZÖLJÜK NORVÉGIÁBAN

Helyszín: Cirkó Mozi (1055 Budapest, Balassi Bálint u. 15-17.)

Kedvezmény: 20% a teljes jegyárból

Jegyigénylés: a mozi jegypénztárában

AJÁNLÓ

Rendező: Rune Denstad Langlo

Forgatókönyvíró: Rune Denstad Langlo

Szereplők: Anders Baasmo Christiansen,, Henriette Steenstrup, Olivier Mukata, Slimane Dazi, Ninni Bakke Kristiansen

norvég film

Az Észak rendezőjének új filmje. A göteborgi fesztiválon a legjobb skandináv film díját nyerte.

Per Primus Norvégia északi hegyvidékén él feleségével és kislányával, és a generációk óta a család tulajdonában levő szállodát vezeti. Az átlagembernél kicsit rasszistább, és nem bánik túl jól a pénzzel. Mivel a turizmus egyre kevésbé jövedelmező üzletág a környéken, Primus úgy dönt, hogy állami támogatással menekültbefogadó állomássá alakítja a vállalkozást. De a váltás nem olyan egyszerű, mint képzelte. A szállóba érkező ötven arab muszlim között ott van Abedi is, az örök optimista Kongóból, aki eleinte mindenkit halálra idegesít, de egy idő után egyre nagyobb hatást tesz az egész család életére. Primus végül válaszút elé kerül: a pénz a fontosabb, vagy a barátság?

További információk: http://www.cirkofilm.hu/filmek/udvozoljuk-norvegiaban/446/

Magyar Állami Operaház
: ANYEGIN

Balett három felvonásban

Helyszín: Magyar Állami Operaház (1061 Budapest, Andrássy út 22.)

Időpontjai:

1. január 19. csütörtök 19 óra
  2. január 21. szombat 19 óra
  3. január 24. kedd 19 óra
  4. január 26. csütörtök 19 óra
  5. január 28. szombat 19 óra
  6. január 29. vasárnap 11 óra
  7. február 01. szerda 19 óra
  8. február 03. péntek 19 óra
  9. február 05. vasárnap 11 óra

Jegyigénylés: jegy@opera.hu e-mail címen. Rendeléskor az üzenet tárgyában kérjük, tüntessék fel az ANYEGIN jeligét. A belépők átvehetők az Opera minden jegyértékesítő pontján. A kényelmesebb kiszolgálás érdekében kérjük, jegyeiket vegyék át az előadást megelőző nap 17 óráig.

Kedvezményes jegyár: (már tartalmazza az 50%-os kedvezményt)

19 órai kezdésnél: 9000 / 7200 / 5950 / 2800 / 750 Ft

11 órai kezdésnél: 4350 / 3450 / 2800 / 1350 / 400 Ft

AJÁNLÓ

Csajkovszkij zenéjébe ágyazva, John Cranko koreográfiájával éled újra Puskin legendás szplínes alakja, ezúttal a balett színpadon. Anyegin túl későn, kioltott és tönkretett emberéletek árán ébred rá, hogy az igaz szerelem felrázhatja a lelket és értelmet adhat az életnek. Tatjana szenvedélye és fájdalma hullámai végül útját állják a megbocsátásnak. Széttépett szerelmeslevelek szegélyezik a pár útját.

Kérjük, jegyfoglalásnál, illetve jegyvásárlásnál minden esetben hivatkozzon erre a hírlevélre!

A Semmelweis Egyetem hallgatói és munkatársai részére igénybe vehető állandó kedvezményekről erre a linkre kattintva olvashat.

A képek forrása: opera.hu