Dr. Pacher Pál, a Farmakológiai és Farmakoterápiás Intézet tudományos tanácsadója is felkerült a legtöbbet idézett kutatók listájára

Megjelent a 2016-os “Higly Cited“, vagyis legtöbbet idézett kutatók listája, amelyre a Farmakológiai és Farmakoterápiás Intézet külső tudományos tanácsadója, a Semmelweis Egyetem díszdoktora, Dr. Pacher Pál is felkerült, aki jelenleg a National Institutes of Health (NIH, USA) kutatója. A listán 22 tudományterületről összesen 3087 kutató szerepel szerte a világból. A Thomson Reuters Corporation évente nyilvánosságra hozza a legtöbbet idézett kutatók nevét, akik tudományterületük idézettségi mutatójának legfelső egy százalékába tartoznak.

Forrás: Farmakológiai és Farmakoterápiás Intézet

printNyomtatás ▲ Fel ◀ Vissza

A cikket a Semmelweis Egyetem Kommunikációs és Rendezvényszervezési Igazgatósága tette közzé.