leskoDr. Leskó Zsuzsanna, a Fogászati és Szájsebészeti Oktató Intézet rezidense nyert női tollaslabdában a III. ELTE – Egyetemi-Főiskolai Dolgozók Sport Kupáján. A rendezvényen több mint 200 oktató és dolgozó vett részt tizenöt felsőoktatási intézményből. Idén öt sportágban versenyeztek a játékosok egyéniben és csapatban: kispályás labdarúgásban, kosárlabdában, teniszben, tollaslabdában és asztaliteniszben. A sportesemény célkitűzése az volt, hogy az egyetemi közösségek mozogjanak, sportoljanak és ezáltal jobban megismerjék egymást. A Semmelweis Egyetem focicsapata a 11. helyen végzett.

A megnyitón dr. Kiss Ádám a MEFS elnöke köszöntötte a részvevőket ezután dr. Scheuer Gyula az ELTE kancellárja nyitotta meg a rendezvényt. A kupa fővédnökei dr. Mezey Barna, az ELTE rektora, dr. Scheuer Gyula, az ELTE kancellárja, dr. Hoffmann Tamás, Újbuda polgármestere és dr. Kiss Ádám, a MEFS elnöke, védnökei Pálfia Zsolt az ELTE FDSZ elnöke és dr. Bartha Csaba a MOB sportigazgató-helyettese voltak.

Kép forrása: facebook.com