Csatlakozz TE is egy szervezői csapathoz és szerezz tapasztalatot!

JELENTKEZZ TE IS CSAPATUNKBA!

„SE – Veled, semmi Nélküled”

Amennyiben a tanév során rendelkezel szabadidővel és szeretnél egy kreatív, sikeres és hangulatos csapat tagja lenni, ötleteidet kamatoztatni, mindezek mellett egy életre szóló tapasztalatot gyűjteni, várjuk jelentkezésed.

Milyen csapatok munkáját tudod segíteni a Semmelweis Egyetemen?

1. Sport
  2. Rendezvényszervezés
  3. Oktatásügy/Tanulmányi (ÁOK, ETK)
  4. Kultúra
  5. Kommunikáció és marketing

Miért hasznos ez a tevékenység?

• nem csak vendégként, hanem szervezőként tudsz részt venni egy-egy rendezvényen;
  • ötleteid és kreatív hozzáállásod fellendíthetik a közösségi életet egyetemünkön;
  • eddigi tapasztalataidat kamatoztathatod, valamint tovább fejlődhetsz;
  • hallgatótársaidat és a Hallgatói Önkormányzat munkáját is segítheted;
  • munkádat kellőképpen értékeljük és honoráljuk;
  • a Te véleményed és tevékenységed is számít!

Hol és hogy tudsz jelentkezni?

Küldd el jelentkezésed a seveledsemminelkuled@gmail.com e-mail címre legkésőbb

2016. március 9. (szerda) 23:59 óráig,

melyben feltünteted az alábbiakat:

• Név:
  • Kar, szak, évfolyam:
  • Elérhetőségeid (tel. szám, e-mail cím):
  • Érdeklődési (szak)terület/csapat:
  • Rövid bemutatkozás és tapasztalataid:

A jelentkezés lezárását követően pedig választ kapsz, melyben tájékoztatunk a csapat találkozójának időpontjáról, ahová Téged is nagy szeretettel várunk.

Várjuk jelentkezésed! Jelentkezz és segítsd a csapatot! Amennyiben kérdésed lenne, a fenti e-mail címen felteheted azt.

Íme a feladatkörök rövid jellemzése:

• Sport
    (A hallgatói sportélet és –rendezvények megvalósításával foglalkozhatsz, mint például a Medikus Kupa, Sportnap, NET futás, szurkolói csapat és cheerleadig, valamint még sok más.)
  • Rendezvényszervezés
    (Egész tanéven átívelő egyetemi hallgatói rendezvények előkészítése, megszervezése és lebonyolítása vár rád – Semmelweis Karnevál, Tavaszi Fesztivál, Stand Up TDK, Felezők)
  • Oktatásügy/Tanulmányi (ÁOK, ETK)
    (Ha jobban bele szeretnél látni a tanulmányi ügyekbe és szívesen lennél évfolyamfelelős, jelezve bármilyen oktatási, számonkérési, kutatói problémát, itt a helyed!)
  • Kultúra
    (Ha szereted a szervezést, színházat és kutakodni új programok iránt, akkor semmiképpen ne hagyd ki a jelentkezést! Szükségünk van olyan motivált és lelkes egyénekre, akik nyitottak a kulturális szórakozás iránt, legyen az színház, szabadtéri program, kiállítás, teadélután, táncest stb. Ha szeretsz szervezni, precíznek és kreatívnak tartod magad és szívesen kivennéd a részed például a TDK, workshopok vagy a Bécsi kirándulás és egyéb programok szervezéséből, várjuk a jelentkezésed!)
  • Kommunikáció és marketing
    (Modern, kreatív gondolkodás, informatikai alapok, Facebook, Youtube, audió, videó, grafikai ismeretek bármelyike megvan benned? Lehetőséged van azt kamatoztatni plakátkészítés, Facebook oldalak és levelezőlisták moderálása vagy akár honlap frissítés és sok más téren.)

Budapest, 2016. február 18.

Semmelweis Egyetem Hallgatói Önkormányzat

semmelweis.hu/ehok/palyazatok/