RS31715_KA-20150604-IMG_7626-ovoda-evzaro-scrA Semmelweis Egyetem Napköziotthonos Óvoda idén is megtartotta évzáró-ballagó ünnepségét, amelyre három csoport is ünnepi műsorral készült. A gyerekek dramatizált meséket, verseket, énekeket, táncokat, drámapedagógiai játékokat adtak elő. Az óvoda is díszbe öltözött, a falakon versidézeteket olvashattak a szülők.

A nevelőtestület nevében Becsei Zsolt megbízott vezető köszöntötte a gyerekeket és búcsúzott a ballagóktól, akik személyre szóló emléklapokat, okleveleket, és a hagyományoknak megfelelően egy-egy tarisznyát kaptak. Az ünnepség végén az óvoda jégkrémmel kedveskedett minden gyermeknek.

A Semmelweis Óvoda az évet a Gyermeknapi Családi Varázslattal zárja 2015 június 10-én. A rendezvényen szülők, gyermekek, pedagógusok, dajkák együtt játszanak, énekelnek, táncolnak majd.

PP

Forrás: SE Napköziotthonos Óvoda