RS9474_KA-20131206-IMG_9576-tuzolto-mukilas-gyerekklinika-scrA Semmelweis Egyetem Tűzoltó utcai II. számú Gyermekgyógyászati Klinikáján is látogatást tett a Katasztrófavédelmi Főigazgatóság tűzoltó Mikulása és két krampusza. Tűzoltóautóval érkezett, amibe a gyerekek is bemászhattak, puttonyában pedig a játékok mellett gyümölcsöt és édességet is hozott minden kis betegnek.

A katasztrófavédelem munkatársaitól a RS9466_KA-20131206-IMG_9598-tuzolto-mukilas-gyerekklinika-scrklinika modern tölcséres lázmérőket, a Reumatológiai és Immunológiai osztály székeket kapott a betegágyak mellé, ezzel is kényelmesebbé téve a szülők számára a kórházban eltöltött időt.

Hagyományosan a motoros Mikulások is látogatást tettek édességgel megtömött zsákjaikkal.

Mozer Mária

Fotók: Kovács Attila – Semmelweis Egyetem