1., A pályázaton bárki részt vehet, nincs semmilyen megkötés.

2., A pályázó kijelenti, hogy a feltöltött képet/képeket saját maga készítette és az ő tulajdonában van/vannak.

3., A pályázati kiírástól eltérő vagy sértő tartalmú képeket a fotópályázat lebonyolítója, a Semmelweis Egyetem Marketing és Kommunikációs Igazgatósága (SE MKI) előzetes tájékoztatás nélkül törli a Facebook-oldalról.

4. A pályázó tudomásul veszi, hogy a beküldött képek bemutatásával okozott esetleges személyiségi és szerzői jogsértésekért minden felelősség a pályázót terheli.

5., A résztvevő a fotó/fotók posztolásával automatikusan elfogadja a „Képes vagy!” fotópályázat szabályzatát, és hozzájárul ahhoz, hogy a beküldött képet/képeket a SE MKI térítésmentesen felhasználhatja a saját céljaira – a szerző nevének feltüntetésével.

6., A nyertesek nevét az SE MKI közzéteszi, a nyeremények készpénzre nem válthatók.

7., A játék egy Facebook alkalmazáson keresztül zajlik, a pályázaton való részvételhez szükség van ennek engedélyezésére. Az alkalmazás engedélyezése bizonyos személyes adatokhoz hozzáférést biztosít, de ezeket a Semmelweis Egyetem nem tárolja és nem használja fel a későbbiekben.

8. A Semmelweis Egyetem a nyerteseket a Facebookon keresztül értesíti.