oktatas_potfelviElérhetők a felsőoktatási intézmények által a pótfelvételi eljárásban meghirdetett képzések. Jelentkezni itt már csak egyetlen képzésre lehet, kizárólag elektronikus úton, legkésőbb 2013. augusztus 12-ig. A pótfelvételi során azok jelentkezhetnek, akiket egyetlen általuk megjelölt képzésre sem vettek fel, vagy akik az általános felvételi eljárásban nem nyújtottak be jelentkezést. A pótfelvételi során, néhány kivételtől eltekintve, kizárólag önköltséges képzések indulnak, a ponthatárokat várhatóan augusztus 29-én hirdetik ki. A ponthatár a pótfelvételin során nem lehet alacsonyabb az általános eljárásban meghatározott pontoknál. A Semmelweis Egyetemen a következő önköltséges képzésekre lehet jelentkezni a pótfelvételi eljárásban:

Általános Orvostudományi Kar (ÁOK): általános orvos (nappali)

Egészségügyi Közszolgálati Kar (EKK): egészségügyi menedzser (levelező); szociális munka (levelező)

Testnevelési és Sporttudományi Kar (TSK): humánkineziológia (nappali); humánkineziológia (levelező); szakedző (levelező)

Bódi Bernadett