web-1935„Aristoteles Gold Medal for Lifetime Achivement in Mental Health” díjat adományozott dr. Rihmer Zoltánnak a Nemzetközi Neurobiológiai és Pszichofarmakológiai Társaság. A Semmelweis Egyetem Klinikai és Kutatási Mentálhigiénés Osztályának tudományos igazgatója az affektív betegségek és az öngyilkosság megelőzése terén elért nemzetközileg is meghatározó jelentőségű klinikai és kutatási tevékenysége elismeréseként kapta a díjat, melyet a társaság Thesszalonikiben tartott nemzetközi kongresszusán adtak át.

Az Arisztotelész Aranyérem-díjat évente adományozzák, eddig kilencen kapták meg, többek között  Prof. Jules  Angst, Prof. Hagop Aksikal, Prof. Norman Sartorius és a Nobel díjas Prof. Eric Kandel. DP