Pintácsi Viki és növendékei, valamint a Rippel fivérek is felléptek a Semmelweis Egyetem II. Sz. Gyermekgyógyászati Klinika gyermeknapján. Az erőművészek bevonták a gyerekeket is a programba, egyiküket fel is emelték. A mintegy ötven résztvevő a Budai Táncklub balettozó tündéreivel, manóival és pillangóival is találkozhatott, a mesebeli jelmezekbe öltözött táncosokkal sokan fotózkodtak is. Szabó Renáta latin szólója után a műsor zárásaként közös tánctanulás következett, majd a gyerekek megsimogathatták a Tropicariumból érkezett teknőst, tengerimalacot és kígyót is. A rendezvény, amelynek védnöke dr. Garami Miklós, és a Játszóház Alapítvány volt, főként jótékonysági felajánlásokból jöhetett létre.

Forrás: Gaál Anna, Mina Katalin (szervezők, II. Sz. Gyermekgyógyászati Klinika)

SzZs