DSC_0013A Semmelweis Egyetem Testnevelési és Sporttudományi Kar (TF) pályáján megrendezett hétvégi Magyar Egyetemi-Főiskolás Atlétikai Országos Bajnokságon 23 felsőoktatási intézmény vett részt, melyek közül a dr. Schulek Ágostonról elnevezett vándorserleget a Semmelweis Egyetem nyerte. Ez a verseny volt a szabadtéri idény első kétnapos versenye, melynek szervezésében az Atlétika Tanszék kiemelt szerepet játszott.

A kitüntetést azon intézmény kapja, amely a helyezések alapján a legtöbb pontot szerezte a kétnapos verseny folyamán.

Dr. Schulek Ágoston válogatott atléta volt, a számos közéleti tevékenységén kívül a Magyar Testnevelési Egyetem rektorhelyettese, a Magyar Atlétikai Szövetség szövetségi kapitánya majd elnöke, a Magyar Egyetemi-Főiskolai Sportszövetség (MEFS) elnökségi tagja volt.