_SZS6485-20130505-alumni-sportnap-webNyolc sportágban és több mint 30 különböző játékban tehették próbára tudásukat, illetve fizikális képességüket a Semmelweis Alumni Sportnap résztvevői. A programon – amelyen az egyetem mind a hat kara képviseltette magát – egyénileg vagy csapatban, szárazon és vízen is lehetett versenyezni. A hagyományos sportok, és az ügyességi feladatok mellett a résztvevők elsajátíthatták egyebek mellett a nordic walking alapjait, valamint kipróbálhatták a lézerharcot.
Az egyéni összetett verseny győztese az egyetem egy korábbi oktatója lett: Pereszteginé Gaál Zsuzsanna, a csapatverseny első helyét a Gyimesi-csapat szerezte meg, az Intézetek harca vándorkupát a Magtud All Stars (SE Magatartástudományi Intézet) csapata nyerte el.

T-Sz.Sz.
Forrás: Semmelweis Alumni