Csapatversenyek a sportnapon

Három labdaverseny bajnokságán és sok más ügyességi versenyen mérhetik össze és meg képességeiket a csapatok a sportnapon. A foci és a kosárlabda bajnokságra maximum 8-8 a röplabdára pedig maximum 4 csapat jelentkezését fogadjuk (jelentkezési sorrendben). Az oklevelekkel és érmekkel is „dokumentált” dicsőségen túl a csapat verseny dobogósait értékes nyeremények várják. A legjobb kollégiumi és egyetemi intézeti csapatot Kollégiumok Küzdelme és Intézetek Harca vándorserleggel is jutalmazzuk.

A pontszerző feladatok az ügyességen túl próbára teszik a csapatok leleményességét és együttműködési képességét is: tudtok-e 1 perc alatt csavartornyot vagy pohárgúlát építeni, tudtok-e kúpos szemellenzővel kapura rugni vagy kosárra dobni, két lábon és 10 kézen eljutni egyik helyről a másikra?

Jókedvvel és egy sportos nap lehetőségével vár mindenkit a Semmelweis Alumni Sportnap Május 4-én!

Hallgatóknak, munkatársaknak rekreációs foglalkozások. Egyéni és csoportos jelentkezéseket is fogadunk!

Regisztráció: Április 24-ig az alábbi linken

További részletek, ill. részvételi feltételek pedig a következő linken érhetőek el.

Sportnap 2013 verzio 1