tdk1A hagyományokhoz híven idén februárban is megrendezik az Orvos-, Fogorvos- és Gyógyszerésztudományi Diákköri Konferenciát, mely több éve meghatározó tudományos program a Semmelweis Egyetemen.

Az idei konferenciára 331 hallgatói előadás érkezett a Tudományos Diákköri Tanácshoz, melyekből az előzetes bírálóbizottság szakmai véleményezése alapján a tanács az előadások 98 százalékát fogadta el. A nemzetközi kapcsolatok erősödését mutatja, hogy az idei ülésre már 14 egyetemről érkeznek külföldi hallgatók, összesen 53 előadással, hogy megmérettessék tudásukat a február 14-én zajló nemzetközi TDK Konferencián, melyet a Magiszter Program is támogat.

tdk2A rendezvényen kimagasló teljesítményt nyújtó előadóknak az idei szemeszterben lehetősége nyílik majd a XXXI. Országos Tudományos Diákköri Konferenciára (OTDK) Orvos- és Egészségtudományi Szekciójában is előadni.

A részvétel előzetes regisztrációhoz kötött. A konferenciával kapcsolatos további információk az alábbi honlapon találhatóak.

K.B.