dr. Hegedűs Katalin

A Batthyány-Strattmann László orvos, akadémikus születésének 142. évfordulója alkalmából rendezett ünnepségen Szócska Miklós egészségügyi államtitkár – az emberi erőforrások minisztere, Balog Zoltán nevében – elismeréseket és kitüntetéseket adott át azoknak az egészségügyi dolgozóknak, akik Batthyány-Strattmann László példáját követve munkájukkal a magyar egészségügy fejlődésének, a betegek gyógyításának, a társadalom egészségének kötelezték el magukat.

dr. Simon Lajos

Batthyány-Strattmann László díjban részesült dr. Fülöp Emese, a Semmelweis Egyetem Aneszteziológiai és Intenzív Terápiás Klinika egyetemi adjunktusa, dr. Hegedűs Katalin, a Magatartástudományi Intézet egyetemi docense, dr. Rényi Imre, a II. Sz. Gyermekgyógyászati Klinika szakorvosa és dr. Simon Lajos, a Pszichiátriai és Pszichoterápiás Klinika egyetemi docense.

T-Sz.Sz.

Forrás: kormany.hu