Több száz elsőéves hallgató vett a Semmelweis Egyetem Testnevelési és Sporttudományi Karának tanévnyitó ünnepségén.

A rendezvényen Kerezsi Endre díjjal ismerték el dr. Dosek Ágoston docens és dr. Lénárt Ágota docens munkáját. A Kari Tanács Hepp Ferenc díjjal tünette ki dr. Tóth Ákos docenst. A TF és a MOB a TF Edzői Nívódíját adományozta dr. Gyimes Zsolt docensnek.

Az ünnepségen ismertették a köztársasági ösztöndíjas hallgatók névsorát, majd méltatták a Semmelweis Egyetemen tanuló olimpikonokat és az őket segítő edzőket, szakembereket.

A kitüntetések és az elismerések átadása után az elsőévesek elmondták az esküjüket, majd mindegyiküket kézfogással fogadta az intézmény hallgatójává dr. Radák Zsolt megbízott dékán és dr. Hamar Pál tanulmányi dékánhelyettes.

T-Sz.Sz.