FELHÍVÁS

Diákköri Konferencia
2011/2012.

Helyszín: Nagyvárad téri Elméleti Tömb

Időpont: 2012. február 15–17.

Jelentkezési határidő: 2011. december 15. (csütörtök) 24 óra

A JELENTKEZÉS MÓDJA
A www.tdk.sote.hu honlapon, a TDK-konferencia 2012 menüpont alatt kell majd regisztrálni, és az absztraktot feltölteni. A legutóbbi konferenciához hasonlóan nemcsak az előadóknak, hanem a résztvevőknek is regisztrálniuk kell.
A regisztrációs felületek várhatóan a jövő héttől működnek majd.

A JELENTKEZÉS FELTÉTELEI
 a hallgató a Semmelweis Egyetem Tudományos Diákkörének tagja, és TDK-tagságát a kutatóhely a Tudományos Diákköri Tanácsnak bejelentette
 az első szerző az adott kutatóhelyen legalább két szemeszteren át folyamatosan regisztrált diákkörös, kivéve az idegennyelvi, valamint az osztott képzésben résztvevő hallgatókat
 a bejelentett előadásoknak legfeljebb két szerzője és két témavezetője lehet
 egy hallgató ugyanarról a kutatóhelyről csak egy előadásnak lehet első szerzője
 PhD hallgató nem lehet szerző vagy szerzőtárs a TDK-előadásban.

A KONFERENCIA NYELVE:
 magyar
 angol*
 német**.

Önálló idegennyelvi szekciókat megfelelő számú előadás esetén tudunk szervezni.
*Többek kérésének eleget téve magyar anyanyelvűek is adhatnak elő angolul a konferencián.
**Az OTDK hivatalos nyelvei a magyar és az angol!

Az előadások ideje 10 perc, amelyet 5 perc vita követ.
A konferencián projektor használatára van lehetőség.

A beérkezett összefoglalók a TDT elnökének vezetése alatt álló szakmai bizottság előzetes bírálatán esnek át. Akik munkáját az összefoglalója alapján a szakmai bizottság bemutatásra nem fogadta el, értesítést küldünk.

A konferenciával kapcsolatos további híreket a www.tdk.sote.hu honlapon tesszük közzé.
Kérdéseikkel Szilágyi Edit TDK-koordinátorhoz fordulhatnak.