A pecsétgyűjtő lap letölthető innen

A Semmelweis Egyetem bármely programhelyszínén kérhetnek a látogatók pecsétet a Kutatók Éjszakáján, amelyeket az est végén ajándékokra válthatnak – attól függően, mennyi időt töltöttek az egyetem tudományos tevékenységének megismerésével. A pontgyűjtő játékról további információt szeptember 23-án az Egészségtudományi Karon, az Elméleti Orvostudományi Központban és a Nagyvárad téri Elméleti Tömbben felállított infopultoknál kaphatnak az érdeklődők.

Az egyetem több, mint száz különböző programja között lesznek előadások, laborbemutatók, filmvetítések, interaktív tudományos játékok is. Mindezek mellett nem regisztrációköteles ismeretterjesztő, kulturális és zenés rendezvények várják egész este a látogatókat, akik az EOK aulában borkóstolón és szűrővizsgálatokon is részt vehetnek. A Semmelweis Egyetem ingyenes buszjárata egész este 15-20 percenként közlekedik a helyszínek között.