Pro  Architectura-díjat kaptak Noll Tamás és Madzin Attila építészek az egyetem Tűzoltó utcai épületének tervezéséért. A díjra 28 pályázat érkezett a Pro Architectura Díj Bizottsághoz, mely 13 épületet tartott alkalmasnak a szakmai elismerésre. A díjak adományozója, dr. Pintér Sándor, a Magyar Köztársaság belügyminisztere a Bizottság ajánlása alapján készített előterjesztést elfogadta.

A szakmai indoklás kiemeli, hogy külső megjelenésében és funkcionális elrendezésében egyaránt nagyvonalú épület jól illeszkedik környezetébe. Kiemelkedő eleme a Belső-Ferencváros évtizedek óta folyó újjáépítésének, egyben méltó példája az elmúlt évtizedben megvalósult nagyjelentőségű egyetemi fejlesztéseknek. A tervező építészek korszerű szemlélettel és eszközökkel formálták egységes épületté a bonyolult funkcionális programot, alkottak nagyszerű keretet egy országos jelentőségű közintézménynek.

Noll Tamásnak és Madzin Attilának gratulálunk és további sikereket kívánunk munkájukhoz.