Tisztelettel tájékoztatjuk a Semmelweis Egyetem Baráti Körének tagjait, hogy a Kör sírkert látogatást szervez a Fiumei Úti Sírkertbe (Kerepesi Temetőbe), amelyre minden érdeklődőt szeretettel várunk.
Koordinátor: dr. Polgár Veronika főiskolai docens, a Semmelweis Egyetem ETK Morfológiai és Fiziológiai Intézetének igazgatója.

A találkozó időpontja: 2007. október 17., szerda 13.45-14.00
A találkozó helye: Fiumei Úti Sírkert főbejárata (1086 Budapest, Fiumei út 16.)

Várható program: múzeum, mauzóleum, továbbá sírlátogatások – dr. Arányi Lajos, dr. Balassa János, dr. Balogh Kálmán, dr. Jendrassik Ernő, dr. Jendrassik Jenő, dr. Pajor Sándor, dr. Tauffer Vilmos

Kérjük, hogy részvételi szándékát legkésőbb 2007. október 12-ig szíveskedjen jelezni a Baráti Kör titkárságán Fosztóné Halász Andreánál (tel.: 210-2930/6385, e-mail: halasz@rekhiv.semmelweis.hu). A korlátozott létszám miatt a jelentkezéseket érkezési sorrendben fogadjuk el.

Budapest, 2007. szeptember 3.

Prof. emer. Dr. Monos Emil
a Baráti Kör elnöke