A Semmelweis Egyetem
Doktori Iskolájának

JELENTKEZÉSI FELHåVÁSA

szervezett doktori képzésre

A Semmelweis Egyetem felvételt hirdet a Doktori Iskolában folytatott nappali – ösztöndíjas – vagy levelező képzés szerinti tanulmányokra a 2007/2008. tanévtől induló képzési időre az

orvostudomány és társadalomtudomány területén
akkreditált doktori iskolákba

(elméleti orvostudomány, klinikai orvostudomány; gyógyszertudomány; egészségtudomány; idegtudomány; molekuláris orvostudomány; patológiai tudományok; sporttudomány).

A doktori képzésre egyetemi végzettséggel rendelkezők vagy olyan egyetemi hallgatók jelentkezhetnek, akik okleveleiket 2007. december 31.-ig megszerzik.

Részletes tájékoztatás és csekk a Doktori Titkárságon kapható
(1085 Budapest, Üllői út 26. fsz. 14. Tel.: 266-2343, 266-7483, honlap: www.phd.semmelweis.hu).

Jelentkezési határidő: 2007. május 25.

A felvételi beszélgetésekre június 5-19. között kerül sor. Felvétel esetén a beiratkozást követően az Egyetem és az állami ösztöndíjasok, illetve a költségtérítéses doktoranduszok között hallgatói jogviszony jön létre. Az ösztöndíjak folyósítása 2007. szeptember 1.-től 36 hónapon keresztül történik. (Az ösztöndíj összege jelenleg havi 91.050 forint.)

Dr. Szél Ágoston sk.
egyetemi tanár