a Semmelweis Egyetem
11 perc
55 mp

Tisztelt Szakgyógyszerész-jelölt!

Tájékoztatjuk, hogy a tanévet lezáró vizsgát 2019. augusztus 5 – 2019. augusztus 11., valamint 2019. augusztus 26 – 2019. szeptember 8. között tetszőleges időpontban az Egyetem által üzemeltetett e-learning rendszerben lehet majd teljesíteni.

Az e-learning rendszer jelenleg fejlesztés alatt van, így nem elérhető, de a vizsga időpontjában már zavartalanul fog működni. A használatára vonatkozó tájékoztató anyagot külön üzenetben fogjuk megküldeni a későbbiekben.

A vizsgázási időszakban szabadon megválasztható a vizsga időpontja, melyet nem szükséges felénk jeleznie. A belépési jogosultságok kiküldése legkésőbb a vizsgát megelőzően 1 héttel történik.

A vizsga elvégzésére a vizsgáztatók által meghatározott idő áll rendelkezésre, melyet a vizsgalap megnyitását követően a portál visszaszámol.
A vizsgalapok kiértékelését a tesztlap leadása után a portál automatikusan elvégzi.

Sikeres vizsgát tesz az, aki a kérdések legalább 60%-ára helyes választ ad. Sikertelen vizsga esetén a pótvizsgára lehetőséget biztosítunk.

Sikeres vizsgát kívánunk!
Szak- és Továbbképzési Csoport