Betűméret: A A A

Egyetemi Gyógyszertár Gyógyszerügyi Szervezési Intézet

2018. február

Tisztelt Kollégák!

Felhívjuk szíves figyelmüket, hogy:

• mellékelten megküldjük az Országos Gyógyszertender 2018.02.01-től életbe lépett változásait is tartalmazó új táblázatot. Rózsaszín kiemelés jelzi a 02.01-el bekerült készítményeket.

Hírlevelünk tájékoztatást nyújt az aktuális, gyógyszerellátást érintő kérdésekben, adományos készletünk, kedvezményes áron beszerezhető készítményeink, valamint a hiánycikkek, törzskönyvből törölt gyógyszerek beszerzési, helyettesítési lehetőségeiről. A Semmelweis Egyetem gyógyszerellátásáról honlapunk nyújt bővebb tájékoztatást, mely a http://semmelweis.hu/gyogyszertar/ címen érhető el.

Az EGyGySzI életmentő gyógyszerigények kiszolgálására készenléti ügyeletet biztosít az egyetemi klinikák számára, hétvégeken, valamint ünnep és munkaszüneti napokon. A mindenkori ügyeleti beosztás, mely tartalmazza az ügyeletes gyógyszerész nevét, telefonszámát, elérhető az EGyGySzI honlapján.

Hasznos címek:

Mellékletek: