Betűméret: A A A

2017. január

Tisztelt Kollégák!

Aktuális híreink:

Felhívjuk szíves figyelmüket, hogy:

• a Magisztrális Osztálytól rendelhető fertőtlenítésre szolgáló, Spir. chlorhexidini 2%-os oldat.

Összetétel: Klórhexidin-diglükonát oldat 70 %-os alkoholban.

Felhasználási terület: felület és eszközfertőtlenítés

Kiszerelés: pumpás permetező flakonban, 50 és 100 ml

Tűz és robbanásveszélyes!

További információ: Dr. Vajna Márton 20-663-2311

• mellékelten megküldjük az Országos (2017.01.01-től), valamint a Semmelweis Egyetem gyógyszertenderében szereplő készítményeket tartalmazó összesítést. Rózsaszínnel az Országos tender készítményei kerültek kiemelésre.

Hírlevelünk tájékoztatást nyújt az aktuális, gyógyszerellátást érintő kérdésekben, adományos készletünk, kedvezményes áron beszerezhető készítményeink, valamint a hiánycikkek, törzskönyvből törölt gyógyszerek beszerzési, helyettesítési lehetőségeiről. A Semmelweis Egyetem gyógyszerellátásáról honlapunk nyújt bővebb tájékoztatást, mely a http://semmelweis.hu/gyogyszertar/ címen érhető el.

Ugyanitt, jelszóval védett felületen hozzáférhetőek a klinikai gyógyszer-felhasználási adatok, a citosztatikus készítmények, fertőtlenítőszerek, vegyszerek biztonsági adatlapjai. (felhasználónév: gytar, jelszó: gytar)

Az EGyGySzI életmentő gyógyszerigények kiszolgálására készenléti ügyeletet biztosít az egyetemi klinikák számára, hétvégeken, valamint ünnep és munkaszüneti napokon. A mindenkori ügyeleti beosztás, mely tartalmazza az ügyeletes gyógyszerész nevét, telefonszámát, elérhető az EGyGySzI honlapján.

Hasznos címek:

Mellékletek: